OGŁOSZENIA DUSZPASTERSTWA AKADEMICKIEGO «GAUDEAMUS» NA WAKACJE

1. Od 22 czerwca nie ma planowych Mszy Świętych w niedziele, ani w dni powszednie. Pierwsza Msza Święta po wakacjach – w niedzielę, 4 października, o godz. 20:00. Po niej – nabożeństwo październikowe.

2. Wcześniej, bo w środę, 30 września, o godz. 18:00 – Msza Święta w Katedrze siedleckiej w intencji Społeczności Akademickiej, z racji inauguracji roku. W czwartek, 1 października, o godz. 11:00 – inauguracja roku akademickiego na auli, przy ulicy Żytniej.

3. Od poniedziałku, 17 sierpnia – do czwartku, 20 sierpnia – SPŁYW KAJAKOWY CZARNĄ HAŃCZĄ I KANAŁEM AUGUSTOWSKIM. 

4. Od niedzieli, 23 sierpnia (wyjazd o 20:00), do poniedziałku, 31 sierpnia (powrót do Polski w ciągu dnia) – WYJAZD DO RZYMU. Busem, którego sami będziemy prowadzili.

5. Od soboty, 26 września, po południu, do niedzieli, 27 września, do obiadu – KODEŃSKI WIECZERNIK AKADEMICKI, czyli modlitewno – dyskusyjno – kulinarne spotkanie naszego Środowiska i naszego Duszpasterstwa przed nowym rokiem akademickim, u Matki Bożej w Kodniu. Zapraszamy Profesorów, Wykładowców, Pracowników Uczelni oraz Doktorantów, Studentów, Absolwentów, a także wszystkie Osoby, jakkolwiek związane lub sympatyzujące z naszym Środowiskiem i naszym Duszpasterstwem. Ogłoszenie w tej sprawie pojawi się na początku września.

6. Msze Święte w intencji Środowiska Akademickiego, Duszpasterstwa Akademickiego i Młodzieży w Kościele oraz Msze Święte w intencji Wspierających nasze Duszpasterstwo: modlitwą, zaangażowaniem, materialnie i dobrym słowem – będą sprawowane w każdym tygodniu wakacji.

7. Dyżury Duszpasterza Akademickiego na Uczelni – zawieszone do października. 

8. Wszelkie zmiany i sprawy bieżące – gdyby jakieś były – będą ogłaszane na naszej stronie: da-siedlce.pl  oraz na fb. Jest tam też numer konta, na który – gdyby ktoś naprawdę szczerze i bardzo chciał wesprzeć nasze Duszpasterstwo – można się dorzucić… Za co już teraz bardzo serdecznie dziękuję!

9. PRZEZ CAŁE WAKACJE – JESTEM POD TELEFONEM! Można umówić się ze mną na Mszę Świętą w konkretnej intencji lub na zwyczajne spotkanie – w dogodnym terminie.

A zatem – W KONTAKCIE!

*********************

Gaudium et spes! 

Ks. Jacek Jaśkowski

Duszpasterz Akademicki